Aktualitet

Shkojnë për kontroll, tatimorët përleshen me pronarin e lokalit





Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 00:00 - 23/07/19 |
mapo.al

Mbrëmjen e kësaj të hëne dy inspektorë tatimorë dhe pronari i një lokali janë rrahur me njëri-tjetrin pranë zonës së “21 dhjetorit” në Tiranë.


Mësohet se shkak për përplasjen ka qenë gjoba e vendosur nga inspektorët pronarit të lokalit.


Policia ka shoqëruar në komisariat dy inspektorët dhe pronarin e lokalit.




Etiketa: , , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas