Aktualitet

Shkon të lindë, gruaja zbulon dashnoren e burrit në të njëjtin spital duke sjelljë në jetë një fëmijë
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:55 - 01/08/20 |
mapo.al

Gruaja zbulon tradhëtinë e burrit, shkon të lindë në spital, përballet me dashnoren shtatzënë.


Një grua ka zbuluar tradhëtinë e bashkëshortit të saj në spitali pasi shkoi të lindte.


Aty gjeti edhe dashnoren e të shoqit duke lindur. Të dyja ndodheshin në të njëjtin repart.Një nga gjinkologet ka filmuar momentin kur gruaja është përballur me të shoqin dhe kjo video po bën xhiron e rrjetit.


“Kur nëna në prag të lindjes zbulon se dashnorja e të shoqit po lind në të njëjtin repart”, ka shkruar gjinekologia krahas videos.


Mirror

 

 


Etiketa: ,

Pas