Aktualitet

Shkon të takojë një mik, shqiptari gjendet i varur në Ankona

Na ndiqni në Facebook
               Publikuar në : 11:21 - 21/08/19 |
mapo.al

Një 53-vjeçar shqiptar është gjetur i vdekur në oborrin e shtëpisë së mikut të tij në Castelfidardo të Ankonas. Mediat italiane raportojnë se burri kishte dalë në mëngjes nga shtëpia për të vizituar mikun e tij.


Sapo policia mori informacionin shkoi menjëherë në vendin e ngjarjes për të hetuar çfarë ndodhi. Dyshimet e para janë për vetëvrasje. Policia dhe grupi hetimor ka marrë në pyetje të njohurit dhe miqtë, për të parë nëse burri vuante nga depresioni apo probleme të veçanta. Ai u gjet i varur ne një pemë në oborrin e asaj shtëpie.

Etiketa: , ,

Pas