Kronika

Shkrumbohet gjatë natës një makinë në Vlorë, dyshohet e qëllimshme


               Publikuar në : 08:32 - 16/03/19 |
mapo.al

Shkrumbohet naten nje automjet ne qytetin e Vlores. Mësohet se makina e djegur është Opel Vectra me targa VL 7522 C është djegur në lagjen “Lirim”. Ajo ka qene e parkuar ne rrugen “Zigur Lelo” dhe nga hetimet e para flitet per nje zjarrevenie te qellimshme.


Makina është në pronësi të shtetasit me iniciale G.H., i cili po merret ne pyetje nga policia. Ndërkohë kanë nisur hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.


Etiketa: ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas