Aktualitet

Shkrumbohet nga flakët një makinë në ByPass-in e Fierit

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:02 - 26/07/20 |
mapo.al

Një automjet tip “Benz” është përfshirë nga flakët në ByPass-in e Fierit.


Fatmirësisht nuk raportohet për persona të lënduar.


Mësohet se shkak për rënien e zjarrit është bërë defekt në automjet. Zjarrfikësja ka bërë të mundur shuarjen e flakëve.


Në vendngjarje ka mbërritur policia dhe zjarrfikësit, megjithatë makina është shkrumbuar tërësisht.
Pas