Horoskopi

“Shmangni polemikat në punë” – Horoskopi sot, 6 mars 2021


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 07:45 - 06/03/21 |
mapo.al

Ky është horoskopi për sot, e shtunë 6 mars 2021, për ju. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje.

Dashi


Sot do të jetë një ditë në të cilën do të ndiheni mirë në dashuri falë planetëve pozitivë. Ndiheni më aktivë se zakonisht dhe do të jeni në gjendje të kapërceni vështirësitë. Gjatë kësaj periudhe, mund të krijohet një mundësi pune, mos e humbni.
Demi


Shmangni përfshirjen në polemika të ndryshme sot dhe përpiquni të jeni të qetë. Në lajme dashurie që vijnë, mund të ketë një mundësi të mirë për të shfrytëzuar. Në punë mund të përfitoni nga një situatë e favorshme.


Binjakët

Sot do të ketë disa takime në dashuri: në fakt është koha e duhur për t’u përfshirë ndërsa nëse ka pasur një problem në çifte, tani mund të zgjidhet. Në punë, jini të përgatitur për një rimëkëmbje nga fundi i muajit.

Gaforrja

Horoskopi I Paolo Fox tregon se më në fund, edhe për ju, dashuria fillon të rrotullohet në drejtimin e duhur dhe madje edhe beqarët kanë një shans të mirë për të gjetur dikë që iA bën zemrën të rrahë më shpejt. Në punë, shmangni polemikat.

Luani

Horoskopi I Paolo Fox sinjalizon se do të duhet t’i kushtoni vëmendje diskutimeve sepse po vijnë dy ditë nervozizmI, madje edhe në dashuri. Në punë këto janë ditë të lodhshme, në të cilat dëshironi të hiqni qafe ndonjë barrë.

Lexo edhe :  "Duhet të jeni të kujdesshëm" - Horoskopi sot, 19 prill 2021

Virgjëresha

Sot do të jetë një ditë pozitive për ndjenjat dhe dikush më në fund do të takojë dashurinë. Emocione të mundshme, telefonata ose surpriza të vogla. Në punë është e mundur të keni një mundësi ose risi të mirë.

Peshorja

Sot do të jetë një ditë shumë nervoze në dashuri prandaj përpiquni të jeni të kujdesshëm. Do të ketë acarim edhe në vendin e punës.

Akrepi

Ju do keni një ditë nervoze në dashuri, kështu që përpiquni t’i kushtoni vëmendje situatave të ndryshme. Nga ana tjetër, gjithçka është e qetë në punë.

Shigjetari

Të dashur miq të Shigjetarit, për ju dashuria fillon përsëri dhe mund të harroni një zhgënjim të së kaluarës. Në punë keni mundësinë të fitoni një sfidë, përpiquni të kapni mundësitë e reja.

Bricjapi

Sot do të jetë një ditë shërimi për sa i përket dashurisë, veçanërisht për beqarët. Mund të ketë ndonjë tension në punë, por këto janë gjëra të përkohshme.

Ujori

Sot do të jetë një ditë e nënshtruar në dashuri: ju jeni shumë të lodhur dhe kjo ndikon edhe në ndjenjat tuaja. Rënie e lehtë edhe në punë, përpiquni të veproni me kujdes.

Peshqit

Sot përpiquni të jeni më të durueshëm, si nga puna, ashtu edhe për dashurinë. Sot, mëngjesi do të ofrojë më shumë mundësi sesa pasdite kur lindin disa dyshime. Në punë mund të ketë mundësi të mira për të ardhmen.

1


Etiketa:

Share
Mbyll
CLOSE
CLOSE
Pas