Aktualitet

Shmangu përplasjen e kalimtarit, makina kthehet përmbys (Foto)


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:17 - 07/02/20 |
mapo.al

Një aksident është regjistruar mëngjesin e sotëm në aksin Elbasan-Peqin pranë fshatit Vidhas.

Drejtuesi i automjetit, ka devijuar për të shmangur përplasjen e një kalimtari duke dalë nga rruga.


Makina e devijuar është përplasur me bordurën dhe më pas është përmbysur.
Si pasojë e aksidentit mësohet se kanë mbetur 2 persona të plagosur, por ende nuk dihet gjendja e tyre.


Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe ka nisur hetimet.


1


Etiketa: , , , ,

Share
Mbyll
CLOSE
CLOSE
Pas