Aktualitet

SHOCK/ Baton Haxhiu dhe Andi Bushati përballë njëri-tjetrit


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:43 - 30/12/20 |
mapo.al

Dy emrat e njohur të medias e gazetarisë, Baton Haxhiu dhe Andi Bushati për herë të parë do të shfaqen vetëm përballë njëri-tjetrit në studion e Euronews Albania.

Këndvështrimet e tyre për ngjarje të rëndësishme të ditës, Haxhiu dhe Bushati do i japin në ekranin e Euronews Albania nën moderimin e gazetares Bruna Çifligu.


“Shock” titullohet emisioni që nuk njeh miqësi dhe që do të nisë në datë 4 janar, për t’u shfaqur, cdo të hënë, të martë dhe të mërkurë në orën 20:00.
Në promon e emisionit, Haxhiu mbron tezën e tij se Rama është kryeministri më i mirë që ka pasur ky vend, ndërsa Bushati pohon me bindje të plotë se ky vend ka patur kryeministra që i kanë bërë vetëm dëm.


 


View this post on Instagram

 

A post shared by Euronews Albania (@euronews_albania)

1


Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas