Aktualitet

Shoferi ecën kundravajtje, shihni si i shmanget makinave (Video)

               Publikuar në : 19:45 - 12/12/19 |
mapo.al

Një shofer në Adelaide, Australi ka shpëtuar për pak pasi po ecte me shpejtësi në drejtim të kundërt dhe për pak u përplas me një fuoristradë.


Automjetet po ecnin në korsinë e tyre kur papritur në një kthesë u përballën me një makinë që po i vinte përballë.Për fat të mirë shoferi i fuoristradës reagoi me shpejtësi kur automjeti përballë iu afrua dhe arriti të zhvendosej pak centimetra duke shmangur një përplasje që mund të rezultonte fatale.Etiketa: , ,

Pas