Bota

Shoferi i autobusit kapet mat duke puthur pasagjeren 17-vjeçare
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:02 - 19/09/18 |
mapo.al

Një shofer autobusi duket se i pëlqen të puthë një vajzë adoleshente.


Pamjet tronditëse dolën dje, ku tregohet shoferi i autobusëve të McGill, duke puthur pasagjeren e re dhe duke kërkuar numrin e saj të telefonit.


Videoja, e filmuar në Glasgow, tregon vajzën të ulu pranë vendit të shoferit.


Leanne Mclaughlin, 18 vjeç, e bëri videon në korrik, por e postoi dje duke pretenduar se shoferi kishte prekur të dehurën 17-vjeçare.


Vajza më pas dëgjohet duke thënë ‘Unë të dua’ dhe shoferi i përgjigjet: ‘A mund të marr numrin tuaj të telefonit?’

Ajo përgjigjet: ‘Më jepni Facebook-n dhe do t’ju shkruaj.’

Më pas, ai printon një biletë duke i ofruar vajzës që të shkruante numrin e telefonit.


Etiketa: , , , , , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas