Aktualitet

Tiranë/ Shoferi i taksisë kapet i dehur në timon, shoqërohet në komisariat (VIDEO)


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:19 - 30/11/21 |
mapo.al

Drejtuesi automjetit taksi është kapur në gjendje të dehur në Tiranë.


Ai është ndaluar nga blutë e kryeqytetit dhe i është nënshtruar testit të alkoolit.


Nga ky test shoferi i taksisë me targa AD750T ka rezultuar i dehur në masën 1.16 mg/l.Ai është shoqëruar në komisariat ndërsa do të procedohet penalisht për drejtim automjeti në gjendje të dehur.


 

1CLOSE
CLOSE
Pas