Kronika

Shoferi përplas për vdekje një person me biçikletë/ Zbulohet emri i viktimës               Publikuar në : 20:38 - 12/02/19 |
mapo.al

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme rreth orës 18:50 në qendër të qytetit të Kavajës.


Një person ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti rrugor të ndodhur pranë Prokurorisë së qytetit.

Shkak për aksidentin dyshohet të ketë qenë mungesa e ndriçimit në atë zonë.

Në momentin e aksidentit viktima Çaush Ballabani, rreth 35 vjeç sipas burimeve të policisë, po udhëtonte me biçikletë. Drejtuesi i automjetit e ka përplasur me pasojë vdekjen dhe është larguar nga vendi i ngjarjes.

Shërbimet e policisë po punojnë për identifikimin e mjetit dhe drejtuesit të tij.


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas