Kronika

Shoferi përplas për vdekje një person me biçikletë/ Zbulohet emri i viktimës

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme rreth orës 18:50 në qendër të qytetit të Kavajës.


Një person ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti rrugor të ndodhur pranë Prokurorisë së qytetit.

Shkak për aksidentin dyshohet të ketë qenë mungesa e ndriçimit në atë zonë.

Në momentin e aksidentit viktima Çaush Ballabani, rreth 35 vjeç sipas burimeve të policisë, po udhëtonte me biçikletë. Drejtuesi i automjetit e ka përplasur me pasojë vdekjen dhe është larguar nga vendi i ngjarjes.

Shërbimet e policisë po punojnë për identifikimin e mjetit dhe drejtuesit të tij.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas