Aktualitet

Shokon Fationi i Përputhen: Kam foto të Melisës dhe Andit në shtrat


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:20 - 11/01/21 |
mapo.al

Puntata e fundit e “Përputhen” u dominua sërish nga debate të forta mes konkurrentëve.


Situata u nxeh edhe më shumë kur Fationi iu rikthye akuzave ndaj Melisës, duke ngritur dyshime për marrëdhënie seksuale mes saj dhe Andit.


Fationi shkoi deri aty sa la të kuptohej se kishte foto në shtrat të Melisa Lleshit me Andi Shehun.Melisa i mohoi akuzat, ndërsa kërkoi sqarime nga Fationi i cili sikurse edhe herën e kaluar, edhe dje u tregua diskret, duke u treguar i kursyer në ato që donte të rrëfente.
LEXO EDHE: Plas keq në “Përputhen”/ Akuza për aferë seksuale mes Andit dhe Melisës

1


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas