ShowBizz

“Shoqe që duheni si motra”/ Ja fotoja e zhurmshme e grimierit
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:19 - 05/04/19 |
mapo.al

Vajza e këngëtares Albërie Hadërgjonaj, Anxhelina ka postuar një fotografi në rrjetin social “Instagram” që ka shkaktuar shumë zhurmë. E pranishme në një event të rëndësishëm të grimierit të njohur Patrick Ta, ajo shihet përkrah grimierit Ariel.


Ky i fundit, i cili vizitoi Shqipërinë pak kohë më parë, është një ndër miqtë më të mirë të këngëtares së re. E teksa Anxhelina shfaqet tejet sensuale, veshja e Ariel nuk është mirëpritur aspak nga ndjekësit e saj. “Çuni i huj me trupin më të mirë sesa unë. Dy shoqe ju dhe duheni si motra”, ka komentuar njëri prej tyre.

Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas