ShowBizz

Shoqe si ato të dyja! Rihanna flet me krenari për Adelen dhe transformimin e saj
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:37 - 24/11/20 |
mapo.al

Adele padyshim pësoi një transformim të jashtëzakonshëm pas rënies nga pesha dhe duket se ky ndryshim i ka pëlqyer shumë edhe mikes së saj më të mirë, Rihanna. Kjo e fundit është shprehur se Adele dukej shumë bukur edhe më parë, por tani ka më tepër vetëbesim.Adele dukej e jashtëzakonshme përpara transformimit dhe tani duket po njësoj, por mund ta shikoni se sa e lumtur duket. Është e qartë se transformimin e bëri për veten dhe jo për tërhequr vëmendjen e dikujt tjetër dhe unë jam shumë e lumtur që shoqja ime ka kaq shumë vetëbesim dhe është e kënaqur”, është shprehur Rihanna.

Dy vajzat e famshme kanë gati një dekadë që janë shoqe të ngushta dhe Rihanna ka treguar më herët se ajo ka marrë pjesë në një event në 2012-tën vetëm për të parë Adele.

Lexo edhe :  Rihanna i thotë “lamtumirë” Donald Trump në mënyrën më epike të mundshme


Ajo nuk e di se sa thellë e dua. Ajo nuk ja ka idenë. Albumi i fundit 21 më ka prekur shumë”, është shprehur Rihanna disa vite më parë për kolegen e saj.


Tashmë Adele pritet që të publikojë një album të ri, të cilin fansat kanë vite që e presin. E ftuar në një emision para disa javësh ajo u shpreh se projektin e saj madhështor nuk e ka ende gati, por burime pranë këngëtares kanë treguar se Adele është shumë pranë kompletimit të albumit.

1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas