Politika

“Shoqëria e keqe të prish”/ Rama flet për debatin me gazetarët


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:20 - 19/10/18 |
mapo.al

Kryeministri Edi Rama është ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Zonë e Lirë” të Arjan Çanit dhe ka komentuar situatën e krijuar në emisionin “Dritare” të Rudina Xhungës.


Rama i ka quajtur fëmijë dhe çerra të Çanit, gazetarët me të cilët u përball, në emisionin e Xhungës ku të gjitha akuzat i quajti “shpifje, shpifje, shpifje”.


Çani: Të lodhën maskarenjtë?Rama: Janë fëmijët e tu të gazetarisë. Ishin çerrat e tu. Ti i rrite. Janë djem të mirë, por shoqëria e keqe të prish.
1
Etiketa: , , ,

Pas