ShowBizz

Shoqja e ngushtë e Kim Kardashian tregon format e saj superseksi
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:05 - 07/04/18 |
mapo.al

Larsa Pippen ka pasur një vit të vështirë në 2017, pasi u nda përfundimisht nga legjenda e basketbollit, Scottie Pippen, me të cilin u martua në vitin 1997 dhe kanë 4 fëmijë së bashku.


Por, të premten ajo u duk shumë e qetësuar në bregun e Majemit, ku u fotografua duke bërë xhiro me bikini të bardhë.


Larsa është shoqja më e mirë e motrave Kardashian dhe është shfaqur disa herë në “Keeping Up With The Kardashians”.


Duke e parë nga format, edhe mund të ngatërrohet me njërën prej tyre…


<
>
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas