Aktualitet

Shpat Kasapi martohet “fshehur”, foto nga ceremonia private


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:00 - 10/06/21 |
mapo.al

Këngëtari Shpat Kasapi dhe Selvija prej kohësh po shijonin romancën e tyre. Dyshja gjithmonë janë shprehur se ndihen të gatshëm që lidhjen e tyre ta finalizojnë.


Ata kanë kurorëzuar sot dashurinë e tyre me një ceremoni të thjeshtë private. Shpati ka ndarë një pjesë të momenteve nga ceremonia me ndjekësit e tij.


<
>
Shpat Kasapi dasma2 Shpat Kasapi dasma1 Shpat Kasapi dasma Shpat Kasapi5 Shpat Kasapi1 Shpat Kasapi

Krahas fotove këngëtari na zbuloi se partnerja e tij ka marrë mbiemrin Kasapi.

Menjëherë pas fotove nuk kanë munguar urimet e shumta nga miqtë dhe të afërmit.58
Etiketa: , , ,

Pas