Kronika

Shpejtësia dhe lagështira, Benzi luksoz përfundon në arë


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:39 - 23/01/19 |
mapo.al

Një aksident sapo ka ndodhur në rrugën Tiranë-Rinas, pranë kryqëzimit të fshatit Domje.

Një makinë luksoze, e tipit Benz, ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në mes të arës.


Dëshmitarët tregojë se shkak ka qenë shpejtësia e madhe dhe lagështia në rrugë.

Të pranishmit flasin për të lënduar, por pritet nga policia për të dhëna zyrtare.1Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas