KMR

Shpenzoi mijëra euro për t’u bërë si Angelina Jolie…

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:51 - 20/06/18 |
mapo.al

Mary Magdalene, shfaq transofrimin e saj pas disa procedurave dhe ndërhyrjeve kirurgjikale të cilat i kushtuan mijëra euro.


Ajo shfaqi transformimin pas operacioneve plastike, duke publikuar fotografitë në rrjetet sociale.


Mesa duket përpjekjet e saj për tu dukur si Angelina Jolie nuk kanë shkuar siç duhet, pasi ajo duket ashtu siç duket…/Mapo.al/


 


<
>
mary-magdalene-1368123_1529508866-7269390 dgiiuoex0aart-n_1529508866-8631469 mary-magdalene-1368120_1529508866-2387506

 


Etiketa: , , ,

Pas