Aktualitet

Shpërthen bombola e gazit në një banesë në Durrës, plagoset e moshuara


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:12 - 19/07/21 |
mapo.al

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Durrës, ku si pasojë e shpërthimit të një bombole gazi e plagosur ka mbetur një e moshuar. Ngjarja ndodhi rreth orës 12:00, në Kullë.


Burime zyrtare nga policia bënë me dije se ngjarja ka ndodhur në banesën e U.M., ku si pasojë e shpërthimit të bombolës është lënduar S. M., 70 vjeçe, e cila ndodhet nën kujdesin e mjekëve.


Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas