Aktualitet

Shpërthen bombola e gazit në një banesë në Shijak, lëndohen 3 familjarët


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:48 - 16/09/21 |
mapo.al

Tre persona kanë mbetur të plagosur në Xhafzotaj të Shijakut mbrëmjen e sotme. Raportohet se personat në fjalë janë plagosur si pasojë e shpërthimit të një bombole gazi.


Ngjarja e rëndë ka ndodhur rreth orës 19:15 ndërsa të plagosur mësohet se janë Q. M., 60 vjeç, B. M., 45 vjeçe dhe B. M., 17 vjeçe, banues në Xhafzotaj, Shijak, të cilët ndodhen nën kujdesin e mjekëve.


Njoftimi:
Më datë 16.09.2021, në orën 19:15, në Xhafzotaj, Durrës, dyshohet si pasojë e shpërthimit e një bombole gazi në banesë, janë lënduar shtetasit Q. M., 60 vjeç, B. M., 45 vjeçe dhe B. M., 17 vjeçe, banues në Xhafzotaj, Shijak, të cilët ndodhen nën kujdesin e mjekëve.Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.5
Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas