Shpërthen bombola e gazit në Velipojë, 4 të lënduar rëndë

Një tjetër ngjarje e rëndë ka ndodhur në Velipojë, pas masakrës me katër të vrarë fundjavën e kaluar. Gjatë orëve të para të mëngjesit të kësaj të shtune, ka shpërthyer një bombol gazi, duke bërë që zjarri të përfshijë të gjithë banesën dhe të rrezikojë seriozisht jetën e katër pjesëtarëve të një familje. Nga zjarri … Continue reading Shpërthen bombola e gazit në Velipojë, 4 të lënduar rëndë