Aktualitet

Shpërthen në flakë “Benzi” i 26-vjeçarit në Tiranë, mister shkaqet


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:06 - 07/04/18 |
mapo.al

TIRANE – Një automjet ka shpërthyer në flakë pasditen e sotme në kryeqytet. Ngjarja ka ndodhur tek kthesa e Kamzës rreth orës 19:00.
“Tek kthesa e Kamzës ka marrë flakë mjeti tip “Benz” në lëvizje, me drejtues shtetasin  E. B., 26 vjeç,” shkruhet në njoftimin e policisë.


Për pasojë ka vetëm dëme materiale. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje për zbardhjen e plotë të shkaqeve dhe rrethanave të zjarrit.


Njoftimi i policisë
Me date 07.04.2018 rreth orës 19:00, në Sallën Operative ka ardhur një telefonatë se tek kthesa e Kamzës, një mjet në lëvizje ka marr flakë.Menjëher në vendngjarje kanë shkuar shërbimet e Policisë dhe Zjarrëfikësja ku kanë konstatuar se:Tek kthesa e Kamzës ka marrë flakë mjeti tip “Benz” në lëvizje, me drejtues shtetasin  E. B., 26 vjeç.

Lexo edhe :  Punonjësit harrojnë zgarën ndezur, shkrumbohet lokali në Berat


Për pasojë ka vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje për zbardhjen e plotë të shkaqeve dhe rrethanave të zjarrit.

 (e.f/BalkanWeb)

1


Etiketa: , , , , , , , , , , , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas