Media

Shpërthen publikisht moderatorja shqiptare: Jam dashnorja jote!

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:17 - 17/06/18 |
mapo.al

Liberta Spahiu është një ndër moderatoret më të përfolura për jetën e saj sentimentale, sidomos pas thashethemeve për një lidhje të mundshme me kantautorin Flori Mumajesi.


Megjithatë gjërat duket se nuk janë duke shkuar aq mirë në jetën e saj personale, pasi Liberta i ka çuditur me deklaratën thumbuese gjatë një postimi në Instagram


Bukuroshja shhkruan se:


Qaj, qaj djalë i mirë. Plot me zemër dhe dëshirë. Unë jam dashnorja jote.”
Me sa duket ajo ka dashur të japi një mesazh kundrejt një personi që ende po mendon. Të jetë vallë një mesazh ky për Florin?


<
>
liberta libertaspahiu_18513951_243008672847505_2904749823246729216_n liberta-spahiu_1516465291-365207 Liberta-Spahiu-1 Screenshot_6-23-1


Etiketa: , , ,

Pas