Aktualitet

Shpërthen tritoli në Shkodër, detajet e para


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:04 - 18/11/20 |
mapo.al

Një shpërthim tritoli është regjistruar në Shkodër.

Ngjarja këtë mbrëmje ka ndodhur në afërsi të një lokali pranë Shkollës Pyjore.


Deri më tani nuk raportohet për të lënduar por vetëm dëme materiale.
Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendngjarje për të zbardhur shkaqet dhe rrethanat e ngjarjes.


1Etiketa: , , ,

Share
Mbyll
CLOSE
CLOSE
Pas