Aktualitet

Shpërthim i fuqishëm në Elbasan


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:10 - 28/06/21 |
mapo.al

Një shpërthim i fuqishëm është regjistruar mbrëmjen e sotme në zonën e Kombinatit Metalurgjik në Elbasan.


Raportohet se shpërthimi është dëgjuar disa kilometra larg nga zona ku ka ndodhur.


Nuk dihen ende shkaqet dhe rrethanat e kësaj ngjarje.1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas