Aktualitet

Shpërthim i fuqishëm në qendër të Beogradit, një viktimë e dy të plagosur (VIDEO)
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:15 - 04/12/20 |
mapo.al

Një shpërthim i fuqishëm u regjistrua mëngjesin e sotëm në qendër të Beogradit, pranë zyrave të Radio Televizionit të Serbisë.Mediat raportojnë se si pasojë e këtij shpërthimi humbi jetën një person dhe dy të tjerë kanë mbetur të plagosur. Ndërkohë, disa ndërtesa në zonë dhe disa makina kanë pësuar dëme të mëdha.


Paraprakisht dyshohet se shkak janë bërë bombolat e oksigjenit, të cilat po transportoheshin nga punonjësit e ngarkuar për rregullimin e një defekti në sistemin e ajrimit në zyrat e Radio Televizionit të Serbisë.

1Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas