Aktualitet

Shpërthim i fuqishëm në Sarandë, dyshimet e para


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:06 - 09/02/21 |
mapo.al

Një shpërthim i fuqishëm ka tronditur këtë mbrëmje në Sarandën.

Burime bëjnë me dije se shpërthimi ka ndodhur në një godinë.


Dyshohet se ka shpërthyer një bombul gazi, por ende e pakonfirmuar nga autoritetet.
Raportohet se nga ngjarja ka dhe të lënduar.


Gjendja e të plagosurve dhe numri i tyre ende nuk dihet. Pritet reagim zyrtar nga policia.


1


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas