Aktualitet

Shqipëria 12 vjet në NATO, Basha: Bashkohuni me mua për anëtarësimin në BE


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:58 - 01/04/21 |
mapo.al

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka kujtuar 12-vjetorin e anëtarësimit të Shqipërisë në NATO.

Kryedemokrati u bën thirrje qytetarëve shqiptarë të votojnë Partinë Demokratike dhe të bashkohen me të për të anëtarësuar Shqipërinë në Bashkimin Europian.


“12 vite më parë e anëtarësuam Shqipërinë në NATO. Me 25 prill votoni Partinë Demokratike, votoni numrin 9 dhe bashkohuni me mua për ta anëtarësuar Shqipërinë në Bashkimin Europian,” shkruan Basha.1Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas