Shqipëria humbi 110 mln € me Becchettin, Basha: Paratë do i paguajë Rama

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka zhvilluar sot një takim me banorët e Unazës së Re, nga ku deklaroi se paratë që qeveria humbi kundër sipërmarrësit italian Francesco Becchetti, do të paguhen jo prej tyre dhe shqiptarëve, por prej kryeministrit Edi Rama e bashkëpunëtorëve të tij. Basha i paralajmëroi këta të fundit se do … Continue reading Shqipëria humbi 110 mln € me Becchettin, Basha: Paratë do i paguajë Rama