Aktualitet

“Shqipëria ka 8 vjet në baltë me Ramën”, Basha përsërit thirrjen për ndryshim


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:24 - 11/02/21 |
mapo.al

Kryedemokrati Lulzim Basha vazhdon të shprehë optimizmin e tij për progresivitetin që do të ketë vendi ynë pas 25 prillit.

Duke i quajtur 8 vitet në pushtet të Ramës të përbaltura, lideri i opozitës Basha thotë nëpërmjet statusit në Facebook se pas 25 prillit do të fitojë Shqipëria.


“Shqipëria ka 8 vjet në baltë me Ramën. Ka ardhur koha të ndryshojmë. Më 25 prill Rama do të humbë dhe do të fitojë Shqipëria”, është shprehur Basha.
 


Shqipëria ka 8 vjet në baltë me Ramën. Ka ardhur koha të ndryshojmë. Më 25 prill Rama do të humbë dhe do të fitojë Shqipëria 🇦🇱🇦🇱✌️✌️


Posted by Lulzim Basha on Wednesday, February 10, 2021

 

1


Etiketa:

Share
Mbyll
CLOSE
CLOSE
Pas