Aktualitet

Shqipëria krijon raste, por nuk shënon dot, mbyllet pjesa e parë në LituaniBëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:54 - 14/10/20 |
mapo.al

Përfundon pjesa e parë mes Lituanisë dhe Shqipërisë.


Kombëtarja ka arritur të krijojë disa raste të mira për gol, por që nuk u finalizuan dot.


Mundësinë më të mirë e kishte Seferi, por portieri i Lituanisë i mohoi golin.Duhet theksuar se gjyqtari i mohoi Shqipërisë një penallti të pastër.


Ndryshe nga ndeshja me Kazakistanin, kombëtarja ishte më e freskët dhe kontrolloi lojën.Etiketa: , ,

Pas