Kryesore

“Shqipëria po thërret: duam ndryshim”/ Basha publikon videon: Rama, dështim


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 16:07 - 15/04/21 |
mapo.al

Kreu i PD, Lulzim Basha ka publikuar një video në kuadër të fushatës elektorale.


Basha thotë se “me Ramën 8 vite në qeveri Shqipëria regjistroi papunësinë më të lartë në histori”.


Sipas tij, Shqipëria po thërret për ndryshim, dhe më 25 prill gjithë vendi do të votojë Nr.9 për punësim dhe ndryshim.

Për Bashën, Rama është problemi dhe ai nuk do të sjellë kurrë ndryshim.“Per 8 vite me Ramën, Shqipëria regjistroi papunësinë më të lartë në histori. Ai nuk do të sjellë dot kurrë ndryshim. Ai është problemi. Më 25 Prill – e gjithë Shqipëria voton 9, për punësim, për ndryshim!“, shkruan Basha në rrjetet sociale.


Mesazhi në video

Shqipëria po thërret: duam ndryshim
Duam të jetojmë më mirë, të sigurojmë të ardhurat për familjet tona
Në 8 vite me Ramën
Kishim papunësinë më të lartë, si asnjëherë më parë
Ai nuk do sjellë kurrë ndryshim. Ai është problemi.
Ai është dështimi. Ndryshe nga ai
Plani ekonomik i Bashës do hapë 110 0000 vende pune
Më 25 prill, Shqipëria do votojë numrin 9 për punësim, për një rrugë të re drejt një jete më të mirë.
Për ndryshim. Për Bashën.

1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas