Aktualitet

Shqipëria siguron fitoren, kundërsulm fantastik me Roshin e Baren


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:26 - 04/09/20 |
mapo.al

Shqipëria ka shënuar golin e dytë në transfertë kundër Bjellorusisë.


Ekipi kuqezi gjeti golin me anë të Keidi Bares pas një kundërsulmi model.


Mesfushori mori një pasim të mirë nga Roshi në hyrje të zonës dhe e dërgoi mjaft mirë në rrjetë për 0-2.Kujtojmë se pjesa e parë u mbyll me avantazhin 1-0 të kuqezinjve, ku Sokol Cikalleshi shënoi një supergol në minutën e 23-të.
1


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas