Aktualitet

Shqiptari kapet me hashash – Policia italiane: Goditëm një rrjet trafiku, po kërkojmë të tjerë
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:45 - 19/10/20 |
mapo.al

Policia italiane ka vënë në pranga një shqiptar i cili është kapur me kanabis në banesë.


Mediat italiane bëjnë me dije se gjatë një kontrolli në banesën e shqiptarit është gjetur dhe sekuestruar rreth 7 kilogram në dollapin e kuzhinës.


 Ndërkohë shqiptari identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur jetonte në San Benedetto dhe tashmë është arrestuar me akuzën e trafikut të drogës.


Policia deklaron se është goditur një rrjet i trafikut të kanabisit dhe shtojnë se hetimet po vijojnë që të gjetur anëtarët e tjerë të grupit.Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas