ShowBizz

Shqiptarja Dua Lipa shënoi suksesin e radhës: Dy nominime për…


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:14 - 08/12/18 |
mapo.al

Ajo është një këngëtare që po shkëlqen në karrierën e saj muzikore. Dua Lipa, u pa në një video e mbuluar nga lotë gëzimi, pasi u nominua për dy çmime prestigjoze muzikore Grammy.

“Dy nominime për Grammy! Si artistja e re më e mirë dhe për këngën e rrymës ‘dance’ për ‘Electricity’”,- shkruan Dua Lipa në postimin në Instagram.


1


Etiketa: , , ,

Share
Mbyll
CLOSE
CLOSE
Pas