ShowBizz

Shtatëzënia e dytë e Elita Rudit, moderatorja ndihet “dembele” dhe kërkon këtë lloj ushqimi


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:01 - 12/11/20 |
mapo.al

Moderatorja Elita Rudi dhe reperi Gjiko po bëhen prindër për herë të dytë.


Shumë shpejt, bukuroshja nga Kosova do të sjellë në jetë një vajzë, pas të voglit Zëri.


Gjithashtu për vajzën çifti ka menduar t’i vendosë një emër unik shqiptar, ashtu siç bënë me djalin, mirëpo ende s’e kanë zbuluar ç’emër.

Në rrjete sociale, Elita ndan herë pas here zhvillime nga shtatzënia e saj dhe nuk na i kursen as pozat me barkun e rrumbullakosur.Në pozën e fundit, moderatorja shfaqet në shtrat me robdeshambër dhe tregon se është bërë goxha “dembele”, aq sa kërkon “ndihmë” dhe waffles.


Në fakt, ky duket se është ushqimi i preferuar i Elitës gjatë shtatzënisë, pasi kërkon shumë e më shumë.

“S’mund të ngrihem nga krevati. Dërgoni ndihmë ose waffles. Më dërgoni më mirë vetëm waffles.”- shkruan ajo.

 

View this post on Instagram

 

Can’t get out of bed. Send help or waffles. Just send waffles 🤤!

A post shared by Elita Rudi Gjikolli (@elita.rudi) on

Elita dhe Gjiko e kurorëzuan dashurinë e tyre dy vjet më parë dhe tashmë janë ndër familjet më të pëlqyera për publikun.

1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas