Aktualitet

Shtrëngata dhe rrebeshe shiu, por temperaturat mbeten të larta


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 07:00 - 19/09/21 |
mapo.al

Të ndodhur në stinën e vjeshtës ajo që tashmë pritet është moti i paqëndrueshëm dhe reshjet e shiut.


Për ditën e sotme, e Diel 19 shtator 2021, moti parashikohet përsëri i paqëndrueshëm por me një përmirësim të lehtë.


Vranësirat do të jenë mesatare deri të dendura por do të ketë edhe alternime kthjellimesh të herëpashershme.Vranësirat do të shoqërohen me reshje shiu të herëpashershme me intensitet deri mesatar në formën e shtrëngatave apo rrebesheve lokale dhe afatshkurtër.

9


Etiketa:

Pas