Aktualitet

Shuhet papritur mjeku i njohur, kolegët: Qofsh i parajsës mik i nderuar


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:15 - 27/01/21 |
mapo.al

Mjekësia shqiptare në zi. Anestezisti i njohur, Aleksandër Hoxha ka ndërruar jetë në mënyrë të papritur.

Lajmin e ka dhënë Shoqata e Anestezistëve & Reanimatorëve të Shqipërisë në një postim në Facebook, por ende nuk dihen shkaqet.


“Me dhimbje dhe hidherim te thelle njoftojme ndarjen nga jeta te kolegut dhe mikut prof.Aleksander Hoxha!
U prehsh ne paqe profesor i dashur! Ngushellimet me te sinqerta familjareve dhe te afermve!


Qofsh i parajses mik i nderuar” shkruan Shoqata e Anestezistëve & Reanimatorëve.


1


Etiketa: ,

Share
Mbyll
CLOSE
CLOSE
Pas