Sport

Shumë lojtarë të dëmtuar, çfarë pritet mes Leganes – Real Madrid


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:45 - 15/04/19 |
ro ot

Sot në orën 21:00 në stadiumin “Municipal de Butarque”, skuadra e Leganes pret Real Madridin në ndeshjen e vlefshme për javën e 32-të në La Liga.


Real Madrid në këtë ndeshje do të jetë pa Courtois, Kroos, Ramos, Vinicius, të cilët janë të dëmtuar, ndërsa Zinedine Zidane e ka lënë jashtë Brahim Diazin, Mariano Diazin, dhe Sergio Reguilon.


Ja formacionet zyrtare të dyja skuadrave:Image1
Etiketa: , , , , ,

Pas