Aktualitet

“Si bishë je” – Alesia Bami “shpërthen” rrjetin pasi me foton me bikini


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:37 - 30/07/21 |
mapo.al

Moderatorja e ‘Top Channel’, Alesia Bami përmes postimeve në rrjetet sociale iu ka treguar fansave se pas mbylljes së emisionit ‘E Diell’, ka nisur pushimet verore.


Një ditë më parë, Alesia ka ndarë me ndjekësit një imazh ku shfaqet me bikini.


Me një pije në dorë, ajo ka marrë një pozë mjaft provokuese, të cilën fansat e kanë pëlqyer shumë.E siç ndodh në postimet e saj, edhe kjo foto mori menjëherë mijëra pëlqime dhe komplimente të shumta, ku binin në sy: “Si bishë je. Zemër. Flakë”, e shumë të tjera.


1


Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas