Si dështoi atentati ndaj biznesmenit Andon Dhima (VIDEO)

Del videoja e atentatit të mbetur në tentativë mbrëmjen e së enjtes në Tiranë, ku dy persona të maskuar dhe me një pistoletë në dorë kanë ndjekur biznesmenin Andon Dhima, me qëllimin për ta vrarë. Dhima shihet teksa futet i qetë në hyrje të pallatit që është në pronësinë e tij, pak sekonda pas vajzës, … Continue reading Si dështoi atentati ndaj biznesmenit Andon Dhima (VIDEO)