Humor

Si doli ‘parashikimi’ i Kapexhiut: Mos i humbisni këto karikatura
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:01 - 10/06/19 |
mapo.al

Situata politike në vend është ndezur akoma më keq, pas vendimit të presidentit për të anuluar zgjedhjet e 30 qershorit. Këtë herë në qendër të betejës janë kryeministri Edi Rama dhe presidenti Ilir Meta.Por për të qetësuar pak situatën, shihni këto punime të mjeshtrit Bujar Kapexhiu.


Madje 10 ditë më parë, në një karikaturë, ai ‘parashikonte’ që Ilir Meta do i vinte ‘kryq’ datës së zgjedhjeve.
Më poshtë janë disa prej punimeve më interesante për krizën politike të Kapexhiut gjatë 10 ditëve të fundit.
1


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas