Si doli ‘parashikimi’ i Kapexhiut: Mos i humbisni këto karikatura

Situata politike në vend është ndezur akoma më keq, pas vendimit të presidentit për të anuluar zgjedhjet e 30 qershorit. Këtë herë në qendër të betejës janë kryeministri Edi Rama dhe presidenti Ilir Meta. Por për të qetësuar pak situatën, shihni këto punime të mjeshtrit Bujar Kapexhiu. Madje 10 ditë më parë, në një karikaturë, … Continue reading Si doli ‘parashikimi’ i Kapexhiut: Mos i humbisni këto karikatura