ShowBizz

Si duken femrat brune në sytë e meshkujve? Zbulojeni!


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 09:00 - 13/01/22 |
mapo.al

Mesa duket edhe ngjyra e flokëve ndikon shumë në tërheqjen që ka një mashkull ndaj një femre.


Sipas intv.al ja çfarë mendojnë meshkujt për femrat brune edhe pse shumë pak kanë guximin t’ia shprehin.


1. Janë misteriozeSipas  ekspertëve femrat  më të famshme me flokë të errëta si Jane Russell dhe Audrey Hepburn, buzëqeshin më rrallë se bjondet, kështu që ato duken më misterioze.
2. Ecin me bukurinë e tyre, si nataNdryshe nga flokët bjonde, flokët e errët thithin dritën. Nëse bjondet ndiçojnë ditën, brunet  natën. Nëse do i ndanim me stinë  bjondet janë pranverë dhe vërë, ndërsa brunet vjeshtë dhe dimër.

3. Nuk e mendojnë seksin që në fillim

Sipas meshkujve të cilët janë pyetur në lidhje me femrat brune, ata kanë dalë në përfundimin se gjatë një takimi me një brune nuk e mendojnë direkt ta çojnë në shtrat. Ndërsa me bjondet tërheqja vetëm për seks është më e madhe. Ndoshta me brunet kanë më shumë tërheqje edhe në bisedë.

22


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas