ShowBizz

Si dy pika uji, Olsi Bylyku gjen sozinë e tij
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:22 - 21/08/19 |
ro ot

Olsi Bylyku është një nga aktorët më të preferuar, i cili ka spikatur me rolet humoristike nëpër emisione të ndryshme. Olsi është mjaft aktiv në profilin e Instagram, ku publikon foto dhe video nga jeta personale dhe profesionale. Së fundmi, ai ka ndarë me ndjekësit një “zbulim” të paparë që ka bërë.


Ka vënë re se një aktor me famë botërore është kopja e tij. Bëhet fjalë për aktorin Eugenio Derbez, me të cilin Olsi ka një ngjashmëri shumë të madhe dhe kjo shihet në foton që ka postuar aktori shqiptar.


Etiketa: , ,

Pas