Si në filma, atentati ndaj ish-policit me ndjekje dhe disa breshëri

Santiago Malko, 26 vjec, ishte duke udhëtuar drejt banesës së tij me makinë, kur një automjet tjetër i ka zënë pritë dhe e kanë vrarë. Malko po lëvizte në rrugën “Xhanfize Keko”, në momentin që një makinë “Mercedez-Benz” i është futur në parakalim dhe prej andej, ka dalë një person me kallashnikov. Malko e ka … Continue reading Si në filma, atentati ndaj ish-policit me ndjekje dhe disa breshëri