Aktualitet

Si përfundim, do të marrë pjesë apo jo në “Big Brother”? Tea foli vetë


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:54 - 21/05/21 |
mapo.al

Pak ditë më parë, televizioni “Top Channel”, zbuloi se janë hapur audicionet për spektaklin e famshëm “Big Brother VIP”. Ndryshe nga herët e tjera, këtë vit spektakli do të bëjë pjesë të shtëpisë më të madhe njerëz të famshëm, të cilët duhet të mësojnë të jetojnë larg komoditeteve të jetës së përditshme.


U tha se dy konkurrentet e para do të jenë pikërisht vajzat që trazuan rrjetin në “Për’puthen”, Shqipe Hysenaj dhe Tea Trifoni. Mirëpo, kjo e fundit ka folur për herë të parë për aludimet dhe ka treguar që në fakt këto s’janë lajme të vërteta.
Pas pikëpyetjeve të mëdha se kush do ta drejtojë spektaklin e famshëm, u tha po ashtu se moderimi i emisionit i është ofruar Arbana Osmanit dhe me shumë gjasa, ajo do ta pranojë këtë propozim.

Lexo edhe :  Fifi humb ndjenjat 'live' në Big Brother VIP, ja çfarë ndodhiPër vite me radhë “Big Brother” ka qenë ekskluzivitet i Arbanës. Për momentin, ajo është në përfundim të ciklit të emisionit tjetër, “Dua të të bëj të lumtur”. 

1


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas