Aktualitet

Si reagoi dje Manastirliu për zjarrin në ministri

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:39 - 09/05/20 |
mapo.al

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu iu përgjigj kryetarit të PD, Lulzim Basha, i cili hodhi dyshime se Ministria e Shëndetësisë ka djegur dokumentet e e tenderave.


Në një reagim, ministrja Manastirliu thotë se “është një tym imagjinar që del nga koka e kryetarit të PD“.


“Nuk ka asnjë zjarr në Ministrinë e Shëndetësisë! Tymi i zjarrit imagjinar që po shihni dhe dëgjoni, del vetëm nga koka e kryetarit të PD. Dikush duhet t’i hedhë ujë në sy që ta zgjojë nga gjumi!”
Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas